Temassız Ödeme

GARANTİ TİCARİ KREDİ KARTLARININ TEMASSIZ ÖZELLİĞİ İLE HEM HIZLI HEM GÜVENLİ ALIŞVERİŞ YAPIN

Günlük alışverişlerinizde zamandan kazanın, hızlı ve sorunsuz ödeme avantajının keyfini yaşayın. 750 TL ve altındaki tüm alışverişlerinizde kartınızın temassız, öde ve geç özelliği sayesinde şifreyi tuşlamaya gerek kalmadan 1 saniyeden çok daha kısa sürede ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece kasa önlerinde vakit kaybetmeden temassız ödeme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Kartınızın temassız ödeme limiti 750 TL olsa da 750 TL'nin üzerindeki alışverişlerinizde tüm kartlarınızla aynı şekilde şifre girerek ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Garanti Ticari Kredi Kartları ile "Öde ve Geç"

Kredi kartı şifrenizi tuşlayarak vakit kaybetmek ya da yanınızda bozuk para taşımak istemiyorsanız Garanti Ticari Kredi Kartları, "Öde ve Geç" özelliğiyle sizlere yepyeni bir ödeme deneyiminin kapılarını açıyor. Temassız ödeme sisteminde, temassız okuyucusu bulunan bütün noktalarda şifre ya da imza ile uğraşmadan çok hızlı bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Ödemelerinizi kolayca yaparken, sunulan tüm kampanyalardan da faydalanabilirsiniz. Garanti Ticari Kredi Kartları'nın avantajlarla dolu dünyasında tamamen güvenli bir şekilde kolay ve hızlı alışverişin tadını çıkarırken fırsatlardan yararlanmaya devam etmek daima mümkün. Yapacağınız her bir temassız ödeme işleminde o işleme özel şifreleme sistemleri ile de işlem verileriniz güven içerisinde korunuyor. Temassız ödemelerde uygulanan çoklu güvenlik seviyeleri sayesinde işlemler en güvenli şekilde gerçekleştiriliyor.

Temassız Ödeme Nedir?

Temassız ödeme, bu özelliğe sahip kredi kartları ve POS cihazlarıyla şifre girmeden, kartı cihaza yaklaştırarak ödeme yapma işlemine denir. Giderek popülerleşen bu teknoloji konusunda merak edilen konulardan bir tanesi de "Temassız ödeme güvenli mi?" sorusu olur. Temassız ödemelerde uygulanan çoklu güvenlik seviyeleri sayesinde işlemler en güvenli şekilde gerçekleştiriliyor. Garanti Ticari Kredi Kartlarınız ile yapacağınız toplam temassız işlem tutarınız 4000 TL'ye ulaştığında, işleminize bir seferlik şifre girerek devam edebilirsiniz.

Temassız Ödeme Nasıl Yapılır?

Temassız ödeme işlemi; temassız kredi kartı ve temassız POS cihazı ile kart cihaza yaklaştırarak yapılır. Bu sayede ödeme işlemi, kart şifresi girmeye gerek kalmadan en hızlı şekilde gerçekleştirilir.

Temassız Ödeme Limiti Nedir?

Garanti Ticari Kredi Kartlarınız ile temassız ödeme özelliğini kullanarak kartı POS cihazına takma, imza atma ya da şifre tuşlama derdine girmeden en hızlı ve sorunsuz şekilde ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınız ile ödeme yapmanız gereken her noktada, POS cihazının da temassız özellikli olması koşuluyla 750 TL'ye kadar olan ödemelerinizi kolayca yapabilir ve bu konforu yaşayabilirsiniz